Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cestujeme se psy

1. 7. 2008

Cestujeme se psy

„Více než kdy před tím se dnes cestování s našimi miláčky stalo běžnou součástí moderního života. Nejsou k dispozici známí na hlídání a nechceme svého pejska dát po dobu naší nepřítomnosti do psího hotelu nebo prostě musíte se svým drahouškem k veterináři? A hlavně – tráví s námi většinu svého psího života, tak proč bychom měli být bez nich třeba o dovolené? Vždyť nabídka pobytů pro majitele s jejich čtyřnohými miláčky se stále rozšiřuje.
Jaká je nabídka Tommi pro pohodlné společné cestování?“

London

Módní a praktické přepravní tašky pro malá zvířata.

Stabilní konstrukce s pevným rámem, 3 velikosti, 3 oblíbené barvy.

náhled

produkt
Bezpečnostní pás do auta, k připnutí na zadní sedadla.

produkt
Praktická plastová přepravka Tommi s kovovými dvířky. Rozměr 48 × 30 × 30 cm.

produkt
Car-go luxusní přepravní taška na malá zvířata spolu s praktickým kufříkem na vše potřebné, na výstavu psů, do společnosti nebo na výlet. „Air control“ – zvýšení cirkulace vzduchu odejmutím bočních kapes. Pevné clipy pro bezpečné sestavení. Stabilní konstrukce, nepromokavý materiál. Rozměr 38 × 24 × 36 cm.

produkt
Car-pet ochrana interieru vozidla chrání zadní sedačky nebo kufr automobilu. Kvalitní nepromokavý materiál. Středový zip pro dělené zadní sedačky, stavitelná délka upevňovacích pásků. Univerzální velikost pro všechny typy automobilů. Rozměr 165 × 145 cm.

produkt
Car-a-van
Jednoduše složitelná taška na malá zvířata. Nepromokavý, snadno omyvatelný materiál, bezpečnostní zavírání, zpevněné dno s protiskluzovými prvky. Rozměr 45 × 25 × 27 cm. Barevná provedení stříbrná/černá a orange/černá.